background
logotype
image1 image2 image3 image4

ESEMÉNYNAPTÁR 2017.

Az Eseménynaptár 2017 megtekintése pdf formátumban >>>

Január 10.: „Bajnai Arcképcsarnok” című Fotópályázat kiírása
(ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Január 12.: Doni megemlékezés (ÖNKORMÁNYZAT)
Január 16-27.: Számítógépes tanfolyam nyugdíjasoknak (ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Január 25.: Könyvtári filmklub a Nyugdíjas Klub részére (ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)

 

Február 3.: Farsangi összejövetel (BAJNAI NYUGDÍJASKLUB)
Február 5.: Fotókiállítás Endrédi Béla munkáiból – kiállítás megnyitó
(ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Február 11.: Farsangi buli (BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO- ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
Február 13.: VIVEK MADAR „Főzés és érzés” című előadása
(ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Február 16.: Táti porcelánbaba kiállítás megnyitó (ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Február 17.: Téltemetés-Télkergető
(BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO-ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
Február 22.: Könyvtári filmklub a Nyugdíjas Klub részére
(ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Február 24.: Farsang mulatság (BAJNAI SIMOR JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA)
Február 25:: Farsangi mulatság (BAJNAI NAPKÖZI OTTHONOS ÓVODA)
Február 25: Fotótanfolyam Endrédi Bélával (ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)

 

Március 6: CZUMPF ATTILA „A Gerecse titkai” című előadása
(ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Március 11.: Borverseny (BAJNAI SZENT DONÁT BORBARÁT EGYESÜLET)
Március 14.: Koszorúzással egybekötött ünnepi megemlékezés az 1848-as forradalomra és szabadságharcra (ÖNKORMÁNYZAT)
Március 15.: TALPRA BAJNA – „Családi mozdulj meg nap”, vezetett túra
(BAJNAI TERMÉSZETJÁRÓ ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
Március 18.: III. Önvédelmi Szeminárium Pospischil Tamás 7. Dan vezetésével
(BAJNAI KICK-BOX ÉS SZABADIDŐ SPORTEGYESÜLET)
Március 22.: Könyvtári Filmklub a Nyugdíjas Klub részére
(ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Március 25.: Fotótanfolyam Endrédi Bélával (ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)

 

Április 12.: Húsvétoló (BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO-ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
Április 19.: Könyvtári Filmklub a Nyugdíjas Klub részére (ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Április 23.: Templombúcsú
Április 29.: Fotótanfolyam Endrédi Bélával (ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Április 30: Tábortűz
Április: „ A legszebb konyhakertek” Bajna – pályázat kiírás
(BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO-ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)

 

Május 5.: Paskomi litánia
Május 7.: Anyák napi ünnepség (BAJNAI SIMOR JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA)
Május 13.: Gróf Sándor Móric Emléktúra
BAJNAI TERMÉSZETJÁRÓ ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
Május 14: Elsőáldozás
Május 17.: „A Gerecse titkai” környezetismereti vetélkedő
a Bajnai Simor János Általános Iskola részére (ÖNKORMÁNYZAT- KÖNYVTÁR)
Május 21.: Idősek Napja (ÖNKORMÁNYZAT)
Május 24.: Szilvakúti litánia
Május 26.: Gyereknap (BAJNAI SIMOR JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA)
Május 27.: Terepfotózás Endrédi Bélával (ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)


Június 2.: Ballagás, évzáró (BAJNAI NAPKÖZI OTTHONOS ÓVODA)
Június 3.: Ovitúra (BAJNAI NAPKÖZI OTTHONOS ÓVODA)
Június 3.: Ovitúra- Öko- játéktér
(BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO- ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
Június 10.: Borút (BAJNAI SZENT DONÁT BORBARÁT EGYESÜLET)
Június 12.: TÁMOP TIE Sportnap (BAJNAI SIMOR JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA)
Június 16.: Ballagás (BAJNAI SIMOR JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA)
Június 17.: Szent Iván napi varázslatok – családi nap
(BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO- ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
Június 17.: Szent Iván napi éjszakai vezetett túra
(BAJNAI TERMÉSZETJÁRÓ ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
Június 18.: Úrnapi körmenet
Június 19.: Évzáró ünnepség (BAJNAI SIMOR JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA)
Június 20.: Környezetismereti vetélkedő jutalomkirándulása az Agostyáni Ökofaluba (ÖNKORMÁNYZAT)
Június 24.: Tündérfesztivál – Sopron
(BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO- ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)

 

Július 6-7.: A Magyar Kick-Box Szakszövetség országos edzői és bírói továbbképzése (BAJNAI KICK-BOX ÉS SZABADIDŐ SPORTEGYESÜLET)
Július 31-Augusztus 4.: Kick-Box napközis sporttábor
(BAJNAI KICK-BOX ÉS SZABADIDŐ SPORTEGYESÜLET)
Július: Bajnai Nyugdíjasklub éves kirándulása (ÖNKORMÁNYZAT)

 

Augusztus 6.: Litánia a Szent-Donát szobornál
Augusztus 19.: Falunap-főzőverseny
(ÖNKORMÁNYZAT,BAJNAI SZENT DONÁT BORBARÁT EGYESÜLET)
Augusztus 20.: Kenyérszentelés – Szent Adalbert Templom

 

Szeptember 23.: Bajna 50, Pilismarót 17 túra
(BAJNAI TERMÉSZETJÁRÓ ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
Szeptember: FN-10 Fenntarthatósági Nap 10- Budapest
(BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO- ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)

 

Október 6.: Az aradi vértanúk emléknapja (BAJNAI SIMOR JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA)
Október 7.: Szüreti felvonulás (ÖNKORMÁNYZAT)
Október 9.: Fotópályázat eredményhirdetés (ÖNKORMÁNYZAT-KÖNYVTÁR)
Október 20.: Tök-Jó Ünnep (BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO- ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
Október 22.: Az 1956-os forradalom és szabadságharc ünnepe (ÖNKORMÁNYZAT)
Október 25.: Könyvtári Filmklub a Nyugdíjas Klub részére (KÖNYVTÁR)
Október: Országos Könyvtári Napok (KÖNYVTÁR)
Október: Diáksport napja (BAJNAI SIMOR JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA)

 

November 10.: Borbemutató (BAJNAI SZENT DONÁT BORBARÁT EGYESÜLET)
November 12.: Márton napi lámpás felvonulás (BAJNAI NAPKÖZI OTTHONOS ÓVODA)
November 22.: Könyvtári Filmklub a Nyugdíjas Klub részére (KÖNYVTÁR)
November: Kukoricafosztás (CSIMA HAGYOMÁNYÉLTETŐ EGYESÜLET)
November: Simor-hét (BAJNAI SIMOR JÁNOS ÁLTALÁNOS ISKOLA)

 

December 3.: Adventi vásár (ÖNKORMÁNYZAT)
December 3.: Mikulás napi ünnepség
(ÖNKORMÁNYZAT, BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO- ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
December 13.: Könyvtári Filmklub a Nyugdíjas Klub részére (KÖNYVTÁR)
December 26.: Boráldás – SZENT ADALBERT TEMPLOM
December 27.: Családi nap (ÖNKORMÁNYZAT)
December 31.: Szilveszteri buli (BAJNAI TERMÉSZETJÁRÓ ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)

December: Adventi készülődés (BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO- ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
December: Dalos falukarácsonyfa díszítés
(BAJNAI ZÖLD TÜNDÉREK ÖKO- ÉS SZABADIDŐ EGYESÜLET)
December: Diótörő táncház (CSIMA HAGYOMÁNYÉLETETŐ EGYESÜLET)

 



 

 

 


 

 

 

 


dasiné B. Anna